Чоловік на пологах: данина моді?

Присутність чоловіків на пологах – реальність сьогодення. Та ставлення до партнерських пологів у них різне.

Чоловіки поділяються на тих, які не бажають йти на пологи з різних причин, інші – навпаки, мають намір бути присутніми при народженні своєї дитини. Перші, як правило, переоцінюють «жахи» ситуації пологів, другі – недооцінюють цю подію.

Давайте, зазирнемо за лаштунки психології сильної половини людства, щоб подивитись на процес «чоловічими» очима.

Чоловіки – це люди, які не люблять почуватися безпомічними, некомпетентними, вони не переносять будь-яких втручань в тіло (наприклад, медичних маніпуляцій). Тож, коли жінка «тягне» чоловіка на пологи, вона змушує його почуватись безпорадним і некомпетентним, пологовий будинок – це лікарня, де відбувається втручання в тіло. Додамо до цього той факт, що пологи є стресовою ситуацією через свою небуденність (ми щодня вулицю переходимо, та не щодня народжуємо дітей). Все разом може психологічно травмувати партнера. Аби уникнути подібного, вихід тільки один – готуйтесь до пологів практично: вчіться дихати, розслаблятись, проходьте тестування, засвоюйте психологічну інформацію про пологи і роль партнера на них.

Необхідна інформація про пологовий процес, практичні навички дозволять впевнено почуватися обом партнерам. Ви напрацюєте тактику поведінки на пологах. Це полегшить процес народження дитині, жінка отримає реальну підтримку чоловіка, зніметься зайве навантаження з медпрацівників. За таких умов пологи стануть тими, які об’єднають родину, а данину моді не доведеться сплачувати власним здоров’ям.

Записатись на консультацію: 066 412 63 19